Jaks iemet, Zīle piespēlē; Mitens šoreiz rezervē (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgā tika aizvadītās kārtējās spēles regulārajā sezonā un laukumā devās arī vairāki latviešu hokejisti.

Vitkovices “Ridera” ar Robertu Bukartu un Rihardu Bukartu sastāvā savā laukumā ar 0:1 pagarinājumā zaudēja “Mlada Boleslav” hokejistiem.

Roberts laukumā spēlēja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, savukārt brālis Rihards 14 minūšu laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Citā mačā Litvīnovas “Verva” (Jānis JaksKristaps Zīle) viesos ar 5:3 pārspēja Plzeņas “Škoda” vienību.

Jaks spēlēja otrajā maiņā un atzīmējās ar gūtiem vārtiem. Aizsargs 18 minūšu laikā veica vienu metienu.

Zīle arī spēlēja otrajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli. 22 minūtēs aizsargs izdarīja četrus metienus, kā arī bloķēja trīs metienus.

Kladno “Rytiri” ar Eduardu Tralmaku ierindā, bet Mareku Mitenu rezervē izbraukumā ar 1:3 zaudēja līgas vienai no spēcīgākajām komandām Pardubices “Dynamo”.

Tralmaks spēlēja pirmajā maiņā un 22 minūtēs izdarīja piecus (!) metienus, kā arī bloķēja divus metienus. Uzbrucējs uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem.

Vēl vienā spēlē Hradeckrāloves “Mountfield” ar Ralfu Freibergu sastāvā izbraukumā tikās ar Liberecas “Bili Tygri” un uzvarēja pēcspēles metienos ar 4:3.

Freibergs bija trešās maiņas aizsargs un 21 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja četras soda minūtes.

Tikmēr citā mačā aizsarga Patrika Ozola HK “Olomouc” komanda mājās ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Česke Budejovices “Motor”.

Ozols spēlēja ceturtajā maiņā un 11 minūšu laikā bloķēja četrus metienus.