Jakam trešie vārti sezonā, “Verva” izcīna kārtējo uzvaru (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas izlases aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” komanda mājās ar rezultātu 6:3 (2:1, 2:0, 2:2) pārspēja Brno “Kometa” vienību.

Jaks šajā mačā 18 minūtēs un divās sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs ar precīzo metienu izcēlās pirmā perioda 14. minūtē, vairākumā panākot rezultātu 2:1.

Tikmēr Zīle 19 minūtēs un 46 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Verva” rindās divi vārti un piespēle Nikolasam Hlavam, vārti un piespēle Dāvidam Kašem, divas piespēles kapteinim Ondrejam Kašem, bet precīzs metiens Jānim Jakam, Jindriham Abdulam un Matejam Mastalirskim.

“Kometa” labā vārtus guva komandas kapteinis Martins Zatovičs, Tomāšs Vinkūrs un Kristians Pospišils.

Matejs Tomeks atvairīja 34 no 37 “Kometa” metieniem, bet Stepans Lukešs tika galā ar 30 no 35 “Verva” raidījumiem.

Jaks šosezon 16 mačos guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet Zīle 16 cīņās ticis pie viena precīza metiena un trim piespēlēm.

Litvīnovas klubs ar 37 punktiem 16 spēlēs atrodas otrajā vietā Čehijas Ekstralīgā. Abu latviešu klubs šosezon izcīnījis jau 13 panākumus, sezonas sākumā aizvadot arī 11 uzvaru sēriju.

Nākamais mačs Jaka un Zīles komandai paredzēts 2. novembrī viesos plkst. 19:00 pret Liberecas “Bili Tygri” vienību.