Jakam piespēle priekšpēdējā Čehijas kluba pārbaudes spēlē

Šovakar Latvijas izlases aizsargu Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Litvīnovas “Verva” pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Karlovi Vari “Energie” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas ceturtajā Daniels Kruziks atklāja mača rezultātu Karlovi Vari komandas labā.

Otrās trešdaļas 12. minūtē pēc Jāņa Jaka piespēles vairākumā spēles rezultātu izlīdzināja Patriks Zdrahals. Līdz trešā perioda beigām komandas spēlēja neizšķirti, līdz Kruziks 17. minūtē vēlreiz deva priekšrocību “Energie” klubam. Pārsvaru izdevās noturēt līdz beigām un Latvijas izlases aizsagu pārstāvētais klubs piedzīvoja zaudējumu.

Šī Litvīnovas vienībai bija priekšpēdējā pārbaudes spēle pirms sezonas sākuma. Pirmais mačs regulārajā sezonā “Verva” klubam 16. septembrī pret Vitkovices “Ridera”.