Jāgrs iemet un labo Hova rekordu, precīzs arī Tralmaks (VIDEO)

Šovakar tika aizvadīta otrā spēle par vietu nākamsezon Čehijas Ekstralīgā. Aizvadītajā mačā laukumā devās divi latviešu hokejisti.

Kladno “Rytiri”, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Mareks Mitens un uzbrucējs Eduards Tralmaks, savā laukumā tikās ar Čehijas pēc spēka 2. līgas čempioni  VHK “Vsetin”, kuru pārstāv Daniels Bērziņš un Patriks Zabusovs.

Uzvaru ar rezultātu 7:2 izcīnīja “Rytiri” komanda. Šajā spēlē laukumā pēc ilgāka laika atgriezās leģndārais Jaromirs Jāgrs, kurš uzstādīja jaunu rekordu, kļūstot par vecāko profesionālo spēlētāju pasaulē. Jāgrs aizvadīja maču 52 gadu un 63 dienu vecumā.

Aizvadītajā mačā Jāgrs atzīmējās ar vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Savukārt Tralmaka rēķinā arī 1+1. Uzbrucējs pirmajā periodā panāca 2:0, kā arī otrajā trešdaļā asistēja komandas ceturto vārtu guvumā. Tralmaks spēlēja otrajā maiņā un 17 minūšu laikā izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja divus no diviem iemetieniem, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī lietderības koeficientu “+2”.

Mitens otro spēli pēc kārtas palika uz rezervistu soliņa.

Vsetinas kluba rindās šovakar nespēlēja Bērziņš, savukārt Zabusovs bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 15 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-2”.

Nākamais mačs norisināsies 21. aprīlī Vsetinā.