Indrašis uguņo un sakrāj trīs punktus, Golovkovam pirmie vārti

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) spēlēs šovakar piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) pārspēja “Kalmar HC”.

Indrašis atzīmējās ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm. Otrās trešdaļas 3. minūtē Indrašis vairākumā asistēja Džekam Kopačkam. 11 minūtes vēlāk latviešu uzbrucējs panāca 4:2. Bet mača pēdējā minūtē Indrašis piespēlēja Kopačkam, kurš ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Latvijas izlases uzbrucējs 16 minūšu un 57 sekunžu laikā vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Čukste 18:49 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un saņēma divu minūšu noraidījumu.

Šosezon Indrašis desmit spēlēs sakrājis 11 (4+7) punktus. Taču Čukstes kontā desmit mačos 2 (0+2) punkti.

Citā mačā uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” ar 3:4 (0:4, 3:0, 0:0) piekāpās Bruno Osmaņa Ūmeo “IF Bjorkloven”.

Golovkovs 2. perioda 19. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4. Nospēlētajās gandrīz 18 minūtēs uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem.

Osmanis mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā nedevās.

Šosezon Golovkovs 11 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr Osmanis trīs spēlēs punktus nav spējis sakrāt.

Uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās ar 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) apspēlēja “Vasteras IK”.

Marenis 16 minūtēs un 53 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Marenis deviņās spēlēs sakrājis sešus punktus (3+3).

Visbeidzot, Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Upsālas “Almtuna IS”.

Buncis sev atvēlētajās 16 minūtēs un 41 sekundē izpildīja trīs metienus un uzvarēja septiņos iemetienos no 12.

Uzbrucējs 11 mačos punktus nav sakrājis.