Indrašis rezultatīvs, Marenim iespaidīgs spēles laiks, ”Brynas” nonāk soļa attālumā no pusfināla

Viena panākuma attālumā no iekļūšanas Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) pusfinālā šovakar nonāca aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas”, kas trešajā ceturtdaļfināla spēlē viesos ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) uzveica uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvēto Nībro “Vikings” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Pieredzējušais Indrašis 45. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Brynas” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem atklāt mača rezultātu.

Uzbrucējs 15 minūtēs un 27 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Indrašis 52 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar 26 precīziem metieniem un 32 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Playoff mačos savu kontu papildinājis ar diviem (1+1) punktiem.

Čukste uz ledus pavadīja 19 minūtes un 53 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 49 regulārā čempionāta spēlēs atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs aizvadītajos Playoff mačos palicis bez punktiem.

Tikmēr Marenis 24 minūtēs un septiņās sekundēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešos no deviņiem (66,67%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 45 spēlēs guva 13 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet trīs Playoff mačos atzīmējies ar vienu (0+1) punktu.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 23. martā, plkst. 19:30. Tā norisināsies Nībro.

Autors: Rainers Rogs