Indrašis par karu Ukrainā: Tas ir tik stulbi, tik acīmredzami nevajadzīgi

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandas “Brynas” uzbrucējs Miks Indrašis intervijā ar “Hockeynews.se” atklāja savu viedokli par hokejistiem, kas izvēlas spēlēt Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

“Es pat īsti nevēlos to komentēt. Skaidrs, ka saņēmu kritiku, katrs var teikt to, ko vēlas, bet es pats zinu, kā bija patiesībā,” Indrašis izvēlējās nekomentēt līgumu, ko, iespējams, parakstīja 2022. gada vasarā ar KHL klubu Maskavas “Spartak”.

“Ko es domāju par karu? Tas ir tik stulbi, tik acīmredzami nevajadzīgi. Tas ir viņu konflikts un es īsti par to negribu runāt, bet skaidrs, ka tas, kurš sāk karu, ir pie vainas. Par ko mirst cilvēki? Protams, ka man par to ir viedoklis, tas viss ir šķietami neiedomājami. Mēs dzīvojam 21. gadsimtā, kāpēc kādam ir vēlme nogalināt?” hokejists atklāja savu viedokli par karu Ukrainā.

“Kas attiecas uz leģionāriem, spēlēšana KHL ir viņu pašu izvēle, viņi dara to, kas ir nepieciešams viņiem un viņu ģimenēm. Tā var būt viņu vienīgā iespēja nopelnīt, bet to izskaidrot ir grūti. Ja viss būtu atkarīgs tikai no naudas, varbūt arī pats spēlētu KHL, bet tā tomēr nav. Tas ir katra individuāla spēlētāja lēmums, viņi dara to, kas pašiem šķiet pareizi, es nevaru izskaidrot to, kas notiek viņu galvās,” sprieda Indrašis.

“Protams, mūsu mērķis ir iekļūt atpakaļ SHL. Nekas nav atkarīgs no tā, ko saka azartspēļu kantori, viss gulstas uz mūsu pleciem. Ja strādāsim smagi, cīnīsimies un spēlēsim gudri, panākumi noteikti būs iespējami,” uzskatīja hokejists.

Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā komanda sezonu sāks 22. septembrī plkst. 19:00 mājās pret Solnas “AIK” vienību.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: hockeynews.se

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)