Indrašis izrēķinās ar pretinieku vārtsargu, rezultatīvs arī Buncis (VIDEO)

Latvijas hokejisti Miks Indrašis un Filips Buncis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) piekāpās “Vasteras IF”.

Latvijas izlases pieredzējušais uzbrucējs trīs minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām guva “Brynas IF” vienīgos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 1:1.

Indrašis 20 minūtēs un 30 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 33 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

Čukste uz ledus pavadīja 14 minūtes un 30 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, izpildot trīs spēka paņēmienus un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 31 mačā atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 68 punktiem 33 spēlēs ir līgas līdere. Nākamo spēli latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 19. janvārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “Sodertalje SK”.

Tikmēr Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) atzina “Tingsryds AIF” pārākumu.

Latvijas hokejists astotajā minūtē asistēja “Vasterviks IK” pirmajos vārtos.

Buncis 18 minūtēs un 50 sekundēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 11 no 17 (64,70%) iemetieniem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 35 spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IK” ar 28 punktiem 35 mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Bunča pārstāvētā komanda aizvadīs 19. janvārī, plkst. 20:00 viesojoties pie “Vasteras IF”.

Autors: Rainers Rogs