SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Indrašis: Devos pastaigā ar dēlu un man rādīja vidējo pirkstu

Vācijas hokeja līgas (DEL) komandas Šveningeras “Wild Wings” uzbrucējs Miks Indrašis sarunā ar vācu mediju “Suedkurier.de” pastāstīja par iedzīvošanos komandā un par līguma drāmu ar Maskavas “Spartak” komandu.

Jūnijā KHL komanda Maskavas “Spartak” paziņoja par līgumu ar Indraši, taču pēc tam hokejists to noliedza, neskatoties uz to, ka līgā kontrakts ir piereģistrēts.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Man ir līgums ar “Wild Wings”, tas ir viss, ko varu pateikt. Desmit gadus pēc kārtas spēlēju Latvijas izlasē un domāju, ka cilvēki mani pazīst. Lielākajai daļai viss bija kārtībā, taču dažas reakcijas bija ļoti sliktas. Tas mani izsita no sliedēm. Piemēram, gāju pastaigāt ar dēlu, un cilvēki man rādīja vidējo pirkstu. Vēl es tiku izsvilpts Latvijas izlases spēles laikā [Netika minēts kādā sporta veidā – Hokejazinas]. Citi cilvēki rakstīja ziņas sociālajos tīklos un apvainoja mani,” stāstīja Indrašis.

“Tagad tas viss ir aiz muguras, un es esmu priecīgs, ka esmu nokļuvis Vācijā. Drīzumā pie manis atbrauks arī mans dēls Rauls. Gaidu to ar nepacietību.

Komandā iejutos labi, ļoti palīdzēja komandas biedri, bieži ejam kopīgi vakariņās, ko gan nevaru pateikt par KHL, kur pārsvarā satiekamies tikai hallē,” teica Indrašis Vācijas portālam.

DEL regulārais čempionāts sāksies 15. septembrī, taču “Wild Wings” pirmo spēli aizvadīs dienu vēlāk. Pārbaudes mačos Indrašis atzīmējies ar 7 (2+5) punktiem sešās spēlēs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Suedkurier.de

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)