Indrašis asistē uzvaras vārtos, rezultatīvs arī Čukste

Latvijas hokejisti Kārlis Čukste un Miks Indrašis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Čukstes un Indraša pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) apspēlēja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

Indrašis (deviņās spēlēs 3+5), spēlējot skaitliskajā mazākumā, 31. minūtē asistēja “Brynas IF” uzvaras vārtos.

Latvijas izlases uzbrucējs 17 minūšu un 31 sekundes laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Savukārt Čukste (deviņos mačos 0+2) 32. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas otrajos vārtos.

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Golovkovs (desmit spēlēs 0+4) 16 minūtēs un 53 sekundēs atzīmējās ar diviem izdarītiem metieniem un neitrālu lietderību.

“Brynas IF” ar 22 punktiem deviņos mačos šobrīd ir līgas līdere, bet “Ostersunds IK” ar 12 punktiem desmit spēlēs atrodas astotajā vietā.

Uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” izbraukumā ar 3:7 (2:3, 0:3, 1:1) atzina “Almtuna” pārākumu.

Marenis (astoņās spēlēs 3+3), kurš atgriezās laukumā pēc divu spēļu diskvalifikācijas, 20 minūšu un piecu sekunžu laikā sešas(!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

“Vikings” ar 18 punktiem desmit mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Savukārt uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:0) pārspēja “Sodertalje SK”.

Buncis (desmit spēlēs 0+0) 16 minūtēs un 12 sekundēs izpildīja vienu metienu, pielietoja piecus spēka paņēmienus, uzvarēja desmit no 21 (47,62%) iemetiena un tika pie pozitīva lietderības koeficienta ”+1”.

“Vasterviks IK” ar astoņiem punktiem desmit mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan