Indrašim vārti un realizēts bullītis, Marenis asistē vienīgajā vārtu guvumā (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Vasteras IK” ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:0).

Indrašis nospēlētajās 18:23 minūtēs izcēlās ar vārtu guvumu ar vienīgo metienu pa vārtiem, 7. minūtē panākot 2:0. Viņš arī pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Indrašis realizēja bullīti pēcspēles sērijā. Čukste 15:53 minūtēs sakrāja pozitīvu koeficientu “+1”.

Indrašis 22 mačos guvis desmit vārtus un desmit reizes asistējis partneriem. Čukste šosezon 22 spēlēs izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 44 punktiem 22 spēlēs ir līgas līdere. Nākamo maču abu latviešu komanda aizvadīs 8. decembrī pret “BIK Karlskoga”.

Citā mačā Riharda Mareņa rezultatīvā piespēle nespēja palīdzēt Nībro “Vikings” izcīnīt uzvaru, piekāpjoties Upsālas “Almtuna IS” ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) papildlaikā.

Marenis asistēja vienīgajos “Vikings” vārtos trešā perioda 9. minūtē. Uzbrucējs 21 minūtē vienreiz meta pa vārtiem un pielietoja spēka paņēmienu.

Uzbrucējs 21 spēlē guvis piecus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 36 punktiem 23 mačos atrodas sestajā pozīcijā. Nākamā spēle Mareņa komandai paredzēta 8. decembrī pret “Vasteras IK”.

Savukārt Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās ar 5:6 (0:0, 0:2, 0:1) overtaimā atzina “BIK Karlskoga” pārākumu.

Buncis šajā rezultatīvajā cīņā pie punktiem netika, taču uz ledus pavadītajās 18:14 minūtēs trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no desmit iemetieniem (23%) un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs 23 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Vasterviks IK” ar 21 punktu 23 mačos ieņem pirmspēdējo, 13. vietu līgā. Nākamo maču Bunča vienība aizvadīs 8. decembrī pret “Djurgardens IF”.

Visbeidzot, Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” zaudēja “Tingsryd” ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2).

Golovkovs piecreiz apdraudēja sāncenšu vārtus un pameta laukumu ar negatīvu “-2” lietderību, nospēlējot 12:49 minūtes.

Uzbrucējs 22 spēlē izcēlies ar diviem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm

“Ostersunds IK” ar 20 punktiem 22 mačos noslīdējusi uz pēdējo vietu 14 komandu konkurencē. Nākamais mačs Golovkova vienībai plānots 8. decembrī pret “Kalmar”.