Indrašim vārti, Marenis apšauda pretinieku cietoksni, ”Brynas” sērijā panāk 2-0 (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla otrajā spēlē, palīdzot “Brynas”, ko pārstāv arī aizsargs Kārlis Čukste, mājās ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pārspēt uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvēto Nībro “Vikings” un sērijā līdz četrām uzvarām panākt 2-0.

Pieredzējušais Indrašis ceturtajā minūtē, gūstot savus pirmos vārtus Playoff, atklāja mača rezultātu.

Uzbrucējs 20 minūtēs un 28 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Indrašis 52 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar 26 precīziem metieniem un 32 rezultatīvām piespēlēm, bet divos Playoff mačos savu kontu papildinājis ar vienu vārtu guvumu.

Čukste uz ledus pavadīja 18 minūtes un 11 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, izpildot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 49 regulārā čempionāta spēlēs atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet abos aizvadītajos Playoff mačos palicis bez punktiem.

Tikmēr Marenis 18 minūtēs un 41 sekundē izdarīja sešus(!!!!!) metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 45 spēlēs guva 13 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet divos Playoff mačos atzīmējies ar vienu (0+1) punktu.

Sērijas trešā spēle paredzēta 21. martā, plkst. 20:00. Tā norisināsies “Vikings” laukumā.

Autors: Rainers Rogs