Indrašim uzvaras vārti papildlaikā un divas piespēles; precīzs arī Buncis (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja “Tingsryd AIF” vienību.

Indrašis šajā cīņā 20 minūtēs un 49 sekundēs guva uzvaras vārtus papildlaikā, atdeva divas rezultatīvas piespēles, sešas (!!!) reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 17 minūtēs un 38 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiemin, ka “Brynas” rindās šajā cīņā “Allsvenskan” debiju piedzīvoja Latvijā dzimušais 18 gadus vecais vārtsargs Kristers Šteinbergs, kurš gan ikdienā pārstāv Dānijas izlasi. Jaunais vārtsargs atvairīja 19 no 22 pretinieku metieniem.

Šajā sezonā Indrašis 39 mačos nopelnījis 42 punktus (21+21), bet Čukste 36 spēlēs ticis pie desmit punktiem (0+10). “Brynas” ar 80 punktiem 39 cīņās ierindojas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” klubs ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) izbraukumā piekāpās Solnas“AIK” komandai.

Buncis šajā spēlē 21 minūtē un 21 sekundē guva vārtus, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 66% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 41 mačā ticis pie 11 punktiem (6+5), bet “Vasterviks IK” ar 31 punktu 41 cīņā ierindojas pēdējā, 14. pozīcijā “Allsvenskan”.

Visbeidzot, Georga GolovkovaOstersunds IK” vienība mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pieveica “Djurgardens IF” klubu.

Golovkovs šajā mačā sešās minūtēs un 50 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 32 cīņās uzbrucējs nopelnījis 15 punktus (3+12), bet “Ostersunds IK” ar 39 punktiem 39 mačos atrodas priekšpēdējā vietā 13. vietā līgā.

0
Vēl jau Bjorkloven sastāvā spēlēja Bruno Osmanis 2006 gadā dzimis Latviešu džeks kuram uzticējā trīs reizes mest pēcspēles soda metienus no kuriem divus iemeta!