Indrašim un Marenim fantastisks sniegums, rezultatīvi arī citi Latvijas hokejisti (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucēji Miks Indrašis un Rihards Marenis šovakar izcēlās ar fantastisku sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā hokeja līgā (Allsvenskan).

Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” mājās ar 10:2 (3:1, 2:0, 5:1) sagrāva Georga Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

Pieredzējušais Indrašis atzīmējās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Golovkovs un Čukste katrs izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Indrašis 13 minūtēs un 27 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+4”.

Uzbrucējs 28 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

Čukste uz ledus pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, saņēma četras soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Aizsargs 28 mačos atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Golovkovs 17 minūtēs un 48 sekundēs izpildīja vienu metienu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Uzbrucējs 28 spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 59 punktiem 28 mačos ir līgas līdere, bet “Ostersunds IK” ar 21 punktu 28 spēlēs atrodas pēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Tikmēr Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” savā laukumā ar 6:2 (1:0, 1:0, 4:2) pārspēja Filipa Bunča pārstāvēto “Vasterviks IF”.

30 gadus vecais Marenis guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Tāpat arī Buncis atzīmējās ar precīzu metienu.

Marenis uz ledus atradās 21 minūti un 43 sekundes, piecas reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 27 spēlēs guvis desmit vārtus un 13 reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Buncis 15 minūtēs un 48 sekundēs izdarīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja astoņos no 16 (50%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 28 mačos atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 45 punktiem 29 spēlēs ieņem astoto vietu līgā, bet “Vasterviks IF” ar 25 punktiem 28 mačos atrodas priekšpēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē.