Indrašim un Čukstem uzvara Zviedrijā, Golovkova klubam astotā neveiksme pēc kārtas

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas” vienība mājās ar rezultātu 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) mājās apspēlēja “Kalmar HC” vienību.

Indrašis šajā cīņā 14 minūtēs un 46 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 16 minūtēs un 44 sekundēs pa vārtiem nemeta un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Indrašis 26 mačos nopelnījis 21 punktu (11+10), bet Čukste 26 spēlēs ticis pie septiņiem punktiem (0+7). “Brynas” ar 53 punktiem 26 cīņās ierindojas pirmajā cietā līgā.

Nākamā spēle “Brynas” paredzēta 20. decembrī plkst. 20:00 viesos pret Upsālas “Almtuna”.

Citā mačā Georga GolovkovaOstersunds IK” vienība savā laukumā ar rezultātu 3:7 (1:3, 0:1, 2:3) atzina “IF Bjorkloven” pārākumu.

Golovkovs šajā mačā 16 minūtēs un 41 sekundē pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī nokāpa no ledus ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 26 cīņās uzbrucējs nopelnījis desmit punktus (2+8), bet “Ostersunds IK” zaudējuši astoņas spēles pēc kārtas un ar 21 punktu 26 mačos atrodas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Nākamā cīņa Golovkova komandai paredzēta 20. decembrī plkst. 20:00 mājās pret Solnas “AIK”.