Indrašim un Čukstem “-1”, “Brynas” sāk pusfinālu ar uzvaru papildlaikā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas pirmajā mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja “BIK Karlskoga” vienību.

Indrašis šajā cīņā 23 minūtēs un 59 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 22 minūtēs un 34 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Regulārajā sezonā Indrašis 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet Čukste 49 cīņās tika pie 13 (0+13) punktiem.

Piecos Play-off mačos Indrašis guvis divus (1+1) punktus, bet Čukste piecās spēlēs punktus vēl nav nopelnījis.

“Brynas” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 apspēlēja Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Šī bija septiņu spēļu sērijas sērijas pirmā cīņa. Nākamo maču abas komandas aizvadīs “Brynas” mājvietā 3. aprīlī plkst. 20:00.