Indrašim sāpīgs zaudējums Vācijā

Trešo zaudējumu pēc kārtas Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) piedzīvojusi Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Wild Wings” mājās ar minimālo 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Frankfurtes ”Lowen”. Laukuma saimnieki vienīgos vārtus ielaida 57. mača minūtē.

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs deviņās šosezon aizvadītajās spēlēs nav guvis nevienus vārtus, taču ir atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm. Nākamais mačs ”Wild Wings” paredzēts 14. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL