Indrašim fantastisks sniegums, rezultatīvi arī Čukste un Marenis (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Tāpat rezultatīvi bija arī aizsargs Kārlis Čukste un uzbrucējs Rihards Marenis.

Indraša un Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 4:2 (0:1, 2:1, 2:0) pārspēja Solnas “AIK”.

Pieredzējušais Indrašis asistēja uzvarētāju pirmajos, otrajos un ceturtajos vārtos. Arī Čukste atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Brynas IF” otrajā vārtu guvumā.

Indrašis 18 minūtēs un 43 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 48 spēlēs guvis 24 vārtus un atdevis 28 rezultatīvas piespēles. Indrašis bija rezultatīvs trešajā mačā pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs ar 52 punktiem ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Čukste uz ledus pavadīja 18 minūtes un 57 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, saņemot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 45 mačos atzīmējies ar 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 100 punktiem 48 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 28. februārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “Tingsryd AIF”.

Tikmēr uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās ar 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) sakāva “Kalmar HC”.

Latvijas uzbrucējs 37. minūtē asistēja “Vikings” ceturtajā vārtu guvumā.

Marenis 22 minūtēs un 53 sekundēs bloķēja vienu metienu, izpildīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 41 spēlē guvis 13 vārtus un izdarījis 17 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 69 punktiem 48 mačos ieņem desmito vietu līgā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Mareņa pārstāvētā komanda aizvadīs 28. februārī, plkst. 20:00 viesojoties pie uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētās “Ostersunds IK”.