Indrašim divi punkti deviņu vārtu spēlē pret latviešu izcelsmes hokejista komandu

Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) spēlē Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā komanda “Brynas IF” viesos ar 6:4 (3:2, 2:1, 1:1) pārspēja “Tingsryds AIF”.

Indrašis atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Jāpiebilst, ka “Tingsryds AIF” spēlē Zviedrijā dzimis Latvijas izcelsmes hokejists Maksims Semjonovs. Viņš ir Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls. Semjonovs šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu.

Pirmā perioda 9. minūtē Indrašis izvirzīja “Brynas IF” vadībā ar 2:1. Otrās trešdaļas pirmajā pusē Indrašis palīdzēja realizēt skaitlisko vairākumu, asistējot Džekam Kopačkam komandas ceturtajos vārtos. Savukārt, Semjonovs 3. perioda sākumā guva “Tingsryds AIF” ceturtos vārtus.

Čukste sev atvēlētajās 20 minūtēs un 42 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Indrašis uz laukuma pavadītajās 17:30 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu, laukumu pametot ar negatīvu lietderību.

Šosezon Čukste septiņos mačos punktus nav sakrājis, kamēr Indrašis ticis pie trīs vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 16 punktiem pēc septiņām spēlēm ieņem 3. vietu līgā.