Indraša rezultatīvais sniegums neglābj komandu no zaudējuma

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Neskatoties uz Indraša rezultatīvo sniegumu, viņa pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings” izbraukumā ar 4:5 (0:1, 2:2, 2:2) atzina Nirnbergas ”Ice Tigers” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs 23. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, rezultatīvi asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Wild Wings” tobrīd uz tablo panākt 1:1.

Indrašis laukumā pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, zaudēja abos iemetienos, kuros piedalījās, un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs šosezon vēl nav guvis nevienus vārtus, taču astoņos aizvadītajos mačos partneriem ir atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Ar astoņās spēlēs izcīnītiem 13 punktiem ”Wild Wings” šobrīd ieņem septīto vietu DEL kopvērtējumā. Nākamais mačs Indraša pārstāvētajam klubam paredzēts 9. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL