Indraša lieliskais sniegums garantē “Brynas” uzvaru pirmajā finālspēlē

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsēriju ar panākumu iesāka aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas savā laukumā ar rezultātu 6:2 (3:1, 2:0, 1:1) pieveica “Djurgardens IF”.

Indrašis rezultatīvi piespēlēja trešajos un ceturtajos vārtos, abos gadījumos palīdzot realizēt vairākumu. Uzbrucējs nospēlētajās 17 minūtēs un vienā sekundē vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet desmit Play-off mačos guvis trīs vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Čukste uz ledus pavadīja 17:05 minūtes, kurās vienreiz apdraudēja pretinieku cietoksni.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 cīņās atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet desmit Play-off spēlēs nav ticis pie punktiem.

“Brynas IF” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”, taču pusfinālā ar 4-1 pieveica “BIK Karlskoga”.