Indraša komanda Latvijas hokejistu derbijā Zviedrijā panāk neizšķirtu un izrauj uzvaru

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē šovakar uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja cita uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.

Indrašis sev atvēlētajās 17 minūtēs un 48 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, pabeidzot spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Indrašis deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles

Tikmēr Dzierkals nospēlētajās 12:54 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un pielietoja spēka paņēmienu.

Uzbrucējs desmit mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar desmit punktiem septiņos mačos ieņem desmito vietu līgā, kamēr “AIK” ar 18 punktiem astoņās spēlēs ir līgas līdere.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs 19. oktobrī, kad Dzierkala pārstāvētā komanda spēkosies ar Ērnšeldsvīkas “MoDo”, taču Indraša vienībai paredzēta spēle ar “Lulea HF”.