Indraša 1+1 palīdz “Brynas” nostiprināties “Allsvenskan” līderpozīcijā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 5:3 (2:2, 1:0, 2:1) viesos apspēlēja “Sodertalje SK” vienību.

Indrašis šajā cīņā 19 minūtēs un 41 sekundē guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 17 minūtēs un deviņās sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiemin, ka “Brynas” rezerves vārtsargs šajā cīņā bija Latvijā dzimušais 18 gadus vecais vārtsargs Kristers Šteinbergs, kurš gan ikdienā pārstāv Dānijas izlasi. Šosezon viņš laukumā “Allsvenskan” nav devies.

Šajā sezonā Indrašis 34 mačos nopelnījis 37 punktus (18+19), bet Čukste 32 spēlēs ticis pie astoņiem punktiem (0+8). “Brynas” ar 71 punktu 34 cīņās ierindojas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” vienība ar rezultātu 5:3 (0:1, 3:1, 2:1) izbraukumā pārspēja “Vasteras IF” klubu.

Buncis šajā spēlē 20 minūtēs un 11 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 40% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 36 mačos ticis pie desmit punktiem (5+5), bet “Vasterviks IK” ar 31 punktu 36 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 13. pozīcijā “Allsvenskan”.

Šajā mačā Bunča klubam izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

Visbeidzot, Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) atzina “Mora IK” pārākumu.

Marenis šajā spēlē 24 minūtēs un 22 sekundēs piecas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 33 mačos uzbrucējs guvis 27 punktus (11+16), bet “Vikings” ar 54 punktiem 35 cīņās ierindojas piektajā vietā “Allsvenskan”.