Homjakovs un Ravinskis apmainās ar vārtu guvumiem savstarpējā cīņā (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas hokejistu Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova pārstāvētā Kajānu “Hokki” komanda mājās ar rezultātu (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1) bullīšos piekāpās Anrī Ravinska Imatras “Kettera” .

Homjakovs desmit sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām atklāja mača rezultātu. Otrā perioda ievadā Ravinskis realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:1.

Homjakovs nospēlētajās 17:04 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu, kā arī saņēma četras soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Viņš neizmantoja savu iespēju pēcspēles metienu sērijā.

Karaša 15 minūtēs un 43 sekundēs veica četrus metienus pa vārtiem, bet Vutkēvičs mačam netika pieteikts.

Homjakovs šosezon 11 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, Karaša desmit mačos nopelnījis trīs (2+1) punktus, bet Vutkēvičs deviņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Ravinskis bez gūtiem vārtiem atdeva arī rezultatīvu piespēli, kā arī nospēlētajās 18:25 minūtēs sešas reizes meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 14 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Latviešu plaši pārstāvētā “Hokki” ar septiņiem punktiem 11 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē, bet Ravinska “Kettera” ar ar 19 punktiem 14 spēlēs ieņem 6. vietu.

“Hokki” nākamo spēli aizvadīs 24. oktobrī, kad uzņems Artūra Andžāna Kokolas “Hermes”, taču Imatras vienībai nākamais mačs paredzēts 26. oktobrī pret “Kiekko-Vantaa”.

Savukārt aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Helsinku “Jokerit”, spēlējot viesos, ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) sagrāva uzbrucēja Dāvida Livšica Rovaniemi “RoKi”.

Feņenko 21 minūtē un 58 sekundēs atzīmējās ar pieciem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 12 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Livšics nebija pieteikts šim mačam. Uzbrucējs nav piedalījies nevienā “Mestis” spēlē.

“Jokerit” ar 21 punktu 12 mačos atrodas 3. vietā, bet “RoKi” ar 16 punktiem 14 spēlēs ieņem astoto pozīciju.

Feņenko komandai nākamā spēle plānota 26. oktobrī pret Keurū “KeuPa HT”.

Visbeidzot aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Iisalmi “Peli-Karhut” ar 3:2 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja Keurū “KeuPa HT”.

Ošenieks uz ledus pavadītajās 17:36 minūtēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Ošenieka pārstāvētā “Peli-Karhut” ar 23 punktiem 11 mačos ir līgas vicelīdere. Nākamā spēle Iisalmi vienībai paredzēta 25. oktobrī pret “Kiekko-Vanta”.