Homjakovs turpinās spēlēt Oberlīgā un drīzumā iegūs Vācijas pasi

Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) kluba ECDC “Memmingen” uzbrucējs Edgars Homjakovs pagarinājis līgumu ar Memingenas klubu.

Uzbrucējs aizvadītās sezonas 48 spēlēs guva 33 vārtus un atdeva 50 rezultatīvas piespēles, savukārt astoņos play-off mačos viņa rēķinā deviņi punkti (3+6). Uzbrucējam šī bija pirmā sezona Memingenas komandā.

Iepriekš uzbrucējs trīs sezonas aizvadīja Veidenes “Blue Devils” vienībā, bet pirms tam vienu gadu ERC “Sonthofen” klubā.

Klubs norāda, ka Homjakovs tuvākajā laikā saņems Vācijas pasi, līdz ar to viņš vairs neskaitīsies kā leģionārs. Aizvadītajā vasarā sarunā ar Hokejaziņām uzbrucējs jau izteicās, ka pēc vēl vienas aizvadītas sezonas viņš var pretendēt uz Vācijas pilsonību, kas viņam pavērtu plašāku ceļu karjerā.

“Kā Vācijas pilsonis es vairs sastāvā neaizņemšu ārzemnieka vietu, un vietējiem klubiem es kļūšu pieejamāks. Hokejisti ar Latvijas pasi Vācijā kotējas zemāk par ziemeļamerikāņiem, somiem, zviedriem un čehiem,” aptuveni pirms nepilna gada izteicās Homjakovs.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Memmingen-indians.de

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)