Homjakovam izcils sezonas sākums; Biezais pamatīgi nomētā pretinieku vārtus

Edgars Homjakovs, Hokejazinas.com

Edgars Homjakovs / Foto: Nordphoto

Piektdien pirmās spēles Vācijas pēc spēka 3. līgas (Oberlīga) jaunajā sezonā aizvadīja Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” viesos ar 7:1 (2:1, 3:0, 2:0) sagrāva Štutgartes ”Rebels”.

Homjakovs guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Latvijas uzbrucējs 11. minūtē, izceļoties skaitliskajā mazākumā, izvirzīja ECDC “Memmingen” vadībā ar 2:1, bet otrajā periodā asistēja viesu trešajos un ceturtajos vārtos.

Homjakovs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Edmunda AugstkalnaElvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos” izbraukumā ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) atzina Hammas ”Eisbaren” pārākumu.

Augstkalns izpildīja vienu metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Biezais 16(!!!!!) reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Zolmanis atzīmējās ar četriem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfurtas “Black Dragons” savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās Duisburgas “Fuchse”.

Džeriņš izdarīja četrus metienus, uzvarēja 19 no 25 (76%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (0:1, 2:0, 1:2, 0:1) zaudēja Halles ”Saale Bulls”.

Skvorcovs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja vienā no četriem (25%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Artūra Ševčenko pārstāvētā Pasavas “Black Hawks” savu skatītāju klātbūtnē ar 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) uzveica Garmišas-Partenkirhenes “SC Riessersee”.

Ševčenko izpildīja piecus metienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Visbeidzot, Jegora Fleišera pārstāvētā Herfordas “Ice Dragons” mājās ar 6:3 (3:1, 1:0, 2:2)

Fleišers reizi meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no diviem (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.