Hodasam trīs punkti WHL mačā, rezultatīvs arī Vilmanis

Aizvadītajā naktī Rietumu hokeja līgas (WHL) mačā Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 11:3 (3:2, 3:0, 5:1) sarāva gabalos Traisitijas “Americans” vienību.

Bogdans Hodass šajā spēlē nopelnīja trīs rezultatīvas piespēles, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+4”.

19 gadus vecais aizsargs asistēja komandas pirmajos vārtos pirmā perioda piektajā minūtē, otro piespēli pievienoja otrās trešdaļas trešajā minūtē, “Tigers” panākot rezultātu 4:2, bet trešā piespēle Hodasam vairākumā trešā mača nogriežņa piektajā minūtē, kad viesi guva septītos vārtus mačā.

Šosezon Hodass septiņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, bet “Tigers” ar septiņiem punktiem septiņos mačos ierindojas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr Ontario hokeja līgas (OHL) mačā Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa Sārnijas “Sting” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) mājās pieveica Ovensaundas “Attack”.

Vilmanim šajā mačā viena rezultatīva piespēle, divi metieni pa pretinieku vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

18 gadus vecais uzbrucējs rezultatīvo piespēli nopelnīja trešā perioda septītajā minūtē, kad Anguss Makdonels guva uzvaras vārtus “Sting” labā.

Sandis Vilmanis šosezon piecos mačos guvis vienus vārtus, kā arī atdevis četras rezultatīvas piespēles. “Sting” ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē.