Haraldam Eglem vārti zaudējumā pret līgas pastarīti

Slovākijas Ekstralīgas mačos šovakar piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Patriku Zabusovu, bet bez Kristofera Binduļa ierindā ar rezultātu 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) zaudēja aizsarga Roberta MamčicaNove Zamky“.

Daugaviņš nospēlētajās 20:35 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Zabusovs 10 minūtēs un 22 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un iekrāja negatīvu lietderību “-1”, bet Bindulis izlaida ceturto maču pēc kārtas.

Daugaviņš 34 spēlēs sakrājis 35 (8+27) punktus, Zabusovs deviņos mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar trīs vārtiem, bet Bindulis 20 mačos guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles.

Pretējā komandā spēlējošais Mamčics uz ledus pavadītajās 18:41 minūtēs izcēlās ar vienu metienu, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsargs 33 spēlēs atzīmējies ar pieciem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Dukla” ar 58 punktiem 36 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Trīs latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 21. janvārī pret Haralda Egles “Liptovsky Mikulas”.

“Nove Zamky” ar 45 punktiem 37 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē. Mamčica komandai nākamā spēle plānota 21. janvārī pret Bratislavas “Slovan”.

Citā mačā Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 3:4 (1:2, 0:0, 2:2) piekāpās “HC 19 Humenne”.

Egle pirmā perioda 13. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:1.

Uzbrucējs šosezon 37 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 50 punktiem 37 spēlēs ieņem astoto vietu līgā. Nākamā spēle Egles komandai paredzēta 21. janvārī pret trīs latviešu pārstāvēto Mihalovčes “Dukla”.

Visbeidzot, Latvijas hokejista Nikolaja Jeļisejeva vienība “HKM Zvolen” sagrāva “Banska Bystrica” ar rezultātu 7:3 (1:1, 2:2, 4:0).