Gudļevskis turpina iespaidīgo uzvaru gājienu, Golovkovam panākums latviešu derbijā

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) lielisku sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš šovakar svinēja jau 15. uzvaru pēc kārtas.

Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) pieveica ”Tingsryds” un sasniedza otro visu laiku garāko uzvaru sēriju Allsvenskan vēsturē. ”MoDo” ir svinējusi panākumus jau 15 mačos pēc kārtas.

Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 21 no 23 (91,3%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Gudļevskis šosezon ir devies laukumā jau 20 spēlēs, kurās ticis galā ar 92,81% pretinieku metienu un vidēji savā cietoksnī ielaidis vien 1,73 ripas.

Tikmēr latviešu hokejistu pārstāvēto klubu duelī uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsālas ”Almtuna” savā laukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvēto ”Sodertalje”.

Golovkovs laukumā pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 27 mačos ir nopelnījis 15 (6+9) punktus.

Savukārt Krastenbergs nospēlēja 15 minūtes un vienu sekundi, divas reizes apdraudot sāncenšu vārtu drošību un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs 27 spēlēs ir ticis pie desmit (2+8) punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan