Gudļevskis spēlē nepārliecinoši zaudējumā Vācijā

Šovakar Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Fištaunas “Pinguins” ar rezultātu 2:4 (2:3, 0:1, 0:0) piekāpās Frankfurtes “Lowen” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Pinguins” uzbrucējs Miha Verličs atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Džosefs Kramarosa panāca neizšķirtu. Desmitajā minūtē Džeiks Virtanens gan atjaunoja Fištaunas kluba pārsvaru.

13. minūtē Dominiks Boks vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu, bet Džosefs Kramarosa vien 35 sekundes vēlāk izvirzīja vadībā “Lowen”.

Otrās trešdaļas 20. minūtē Kramarosa izcēlās ar savien trešajiem vārtiem spēlē, panākot rezultātu 4:2 Frankfurtes komandas labā. Gudļevska klubs atspēlēties nespēja un piedzīvoja neveiksmi.

Kristers Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 13 no 17 “Lowen” metieniem, bet Marvins Kipers tika galā ar 32 no 34 “Pinguins” raidījumiem.

“Pinguins” šosezon trīs spēlēs nopelnījuši četrus punktus un ierindojas piektajā vietā līgā.

Nākamā spēle Gudļevska komandai paredzēta 24. septembrī plkst. 20:00 mājās pret Minhenes “Red Bull” vienību.