Gudļevskis spēlē lieliski un atvaira 29 pretinieku metienus

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar Frankfurtes “Lowen”.

Uzvaru ar 2:1 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 1:0, bet trešdaļas vidū viesi guva atbildes vārtus. Otrā perioda vidū Brēmerhāfenes klubs panāca 2:1, bet mača atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, kas ļāva laukuma saimniekiem svinēt svarīgu uzvaru cīņā par pirmo vietu regulārajā sezonā.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 29 pretinieku metienus jeb 96,67 %.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 86 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar 89 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren” hokejisti.

Nākamo spēli Gudļevska pārstāvētais klubs aizvadīs pēc izlašu pauzes 16. februārī savā laukumā ar Štraubingas “Tigers”.