Gudļevskis par DEL novērtējumu: Šī balva man ir ļoti īpaša

Latvijas izlases un Vācijas hokeja līgas (DEL) kluba Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” vārtsargs Kristers Gudļevskis pēc iegūtā titula sacīja, ka šī balva viņam ir ļoti īpaša.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Gudļevskis pirmdien tika atzīts par DEL šīs sezonas labāko vārtsargu.

“Esmu ļoti pateicīgs, jo man nesanāk bieži iegūt titulus, tādēļ šī balva ir ļoti īpaša. Vēlos pateikt lielu paldies arī saviem komandas biedriem. Šeit studijā klātienē bija redzami video apskati, kuros varēja redzēt, kā manas komandas kapteinis bloķē metienus. Varam tikai iztēloties, kā to dara aizsargi.

Kad es Brēmerhāfenē biju pirms pāris gadiem, mēs sākām komandu būvēt, un vairāku gadu laikā klubs ir audzis. Kad atgriezos šosezon, principā šī ir tā pati komanda, tikai katru gadu tā gāja soli pa solim uz augšu un palika stiprāka.

Esmu spēlējis daudzās līgās, man ir liela pieredze, un vairāku gadu garumā esmu kļuvis par labāku vārtsargu. Man ir patīkami, ka tieši šosezon Brēmerhāfenē es parādīju labu sniegumu. Visas sezonas garumā mēs spēlējām ļoti stabili. Uzskatu, ka nevajag skatīties tālu uz priekšu, jo viss sāksies ar play-off pirmo kārtu, kurai mums jātiek pāri,” piebilda vārtsargs.

Uz sezonas labākā vārtsarga titulu pretendēja arī Džeiks Hildebrands no Berlīnes “Eisbaren” un Matiass Nīderbergers no Minhenes “Red Bull”.

Gudļevskis 45 spēlēs izcīnīja 31 uzvaru, no kurām divas bija sausās. Kopumā latvietis atvairīja 91,4 % metienu, ielaižot mačā vidēji 2,09 ripas.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)