Site icon Hokeja ziņas

Gudļevskis palīdz Brēmerhāfenei izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: Instagram

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar “Düsseldorfer EG” klubu.

Uzvaru ar rezultātu 5:4 izcīnīja Brēmerhāfenes komanda.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas sākumā viesi panāca 2:0. Līdz otrā periodā beigām mājinieki spēja atspēlēties, un pēc spēlētām 40 minūtēm uz tablo bija neizšķirts 2:2.

Trešā perioda pirmajā pusē Brēmerhāfenes klubs guva divus vārtus pēc kārtas, panākot 4:2, bet mača turpinājumā viesi atbildēja arī ar diviem gūtiem vārtiem (4:4). Punktu spēlei perioda 18. minūtē ar piektajiem vārtiem pielika slovēņu uzbrucējs Jans Urbas.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 20 pretinieku metienus jeb 83,33 %.

Turnīra tabulā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 95 punktiem ieņem otro vietu, savukārt līderi ar 96 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.