Gudļevskis notur vārtus neskartus līdz 57. minūtei un uzvar pēdējā regulārās sezonas spēlē

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē šodien Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) apspēlēja Berlīnes “Eisbaren”.

Gudļevskis sargāja “Fischtown Pinguins” vārtus un tika galā ar 20 metieniem no 21 (95,2%).

Latvijas vārtsargs vienīgos vārtus ielaida 57. minūtē.

Šosezon latvietis 45 spēlēs izcīnījis 31 uzvaru, no kurām divas “sausā”. Vārtsargs ticis galā ar 91,4% metienu, ielaižot vidēji 2,09 ripas spēlē.

Gudļevskis nominēts labākā DEL vārtsarga balvai.

Pingvīni ar 107 punktiem 52 spēlēs noslēdza regulāro čempionātu ar 1. vietu līgā. Tikmēr “Eisbaren” ierindojās pozīciju zemāk ar 102 punktiem 52 spēlēs.

“Fischtown Pinguins” kvalificējās uzreiz otrajai Play-off kārtai – ceturtdaļfinālam.