Gudļevskis Nirnbergā atvaira bullīti un ielaiž četras ripas

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja pirmo spēli jaunajā gadā, izbraukumā tiekoties ar Nirnbergas “Ice Tigers”.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Nirnbergas komanda, tādējādi pārtraucot Brēmerhāfenes kluba astoņu uzvaru sēriju.

Aizvadītajā spēlē pirmie rezultātu atklāja viesi, bet otrajā periodā mājinieki guva trīs vārtus, panākot 3:1. Trešā perioda pirmajā pusē “Fischtown Pinguins” vienus vārtus atguva, bet mača turpinājumā Gudļevskis tika pārspēts ceturto reizi.

Jāpiebilst, ka pirmajā trešdaļā Gudļevskis atvairīja bullīti.

Aizvadītajā mačā Gudļevskis atvairīja 26 no 30 pretinieku metieniem jeb 86,67 %.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 69 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar 72 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.

Hokejaziņas šodien arī publicēja nelielu rakstu par Gudļevski un viņa nodomiem nākamajā sezonā.