Gudļevskis ielaiž vārtus vairākumā, taču palīdz ”Pinguins” turpināt uzvaru sēriju

Piekto uzvaru pēc kārtas Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien izcīnīja Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Fištaunas “Pinguins”, kas savā laukumā ar 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) pārspēja Diseldorfas “DEG Metro Stars”.

Mājinieki lieliski uzsāka maču un jau astotajā minūtē uz tablo panāca 2:0, bet otrajā periodā vēl divas reizes iekaroja pretinieku cietoksni.

Gudļevskis atvairīja 19 no 21 (90,48%) sāncenšu metiena. Latviešu vārtsargs abas ripas ielaida skaitliski nevienādos sastāvos – 37. minūtē viesi izcēlās mazākumā, bet 54. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Gudļevska pārstāvētajam klubam šis bija pēdējais mačs šomēnes. Nākamo spēli “Pinguins” aizvadīs 1. novembrī, kad viesosies pie Ķelnes “Haie”.

“Pinguins” ar 28 punktiem 15 spēlēs ir līgas vicelīdere.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL