Gudļevskis Brēmerhāfenei ļauj svinēt ceturto uzvaru pēc kārtas

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: IMAGO/kolbert-press

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar Ķelnes “Haie” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 5:2, kas klubam un arī pašam Gudļevskim bija ceturtā pēc kārtas.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki atklāja rezultātu, otrā perioda pirmajās septiņās minūtēs mājinieki guva divus vārtus, panākdami 3:0, bet pašā trešdaļas izskaņā haizivis vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā vairākumā mājinieki panāca 4:1, bet 15. minūtē arī vairākumā Ķelnes hokejisti guva otros vārtus. Pēc dažām sekundēm mājinieki atjaunoja trīs vārtu pārsvaru un svinēja uzvaru ar galarezultātu 5:2.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 27 pretinieku metienus.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 15 punktiem ieņem sesto vietu, savukārt Ķelnes hokejisti arī ar 15 punktiem atrodas pozīciju zemāk – 7. vietā.