Gudļevskis Brēmerhāfenei ļauj svinēt ceturto uzvaru pēc kārtas

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar Ķelnes “Haie” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 5:2, kas klubam un arī pašam Gudļevskim bija ceturtā pēc kārtas.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki atklāja rezultātu, otrā perioda pirmajās septiņās minūtēs mājinieki guva divus vārtus, panākdami 3:0, bet pašā trešdaļas izskaņā haizivis vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā vairākumā mājinieki panāca 4:1, bet 15. minūtē arī vairākumā Ķelnes hokejisti guva otros vārtus. Pēc dažām sekundēm mājinieki atjaunoja trīs vārtu pārsvaru un svinēja uzvaru ar galarezultātu 5:2.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 27 pretinieku metienus.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 15 punktiem ieņem sesto vietu, savukārt Ķelnes hokejisti arī ar 15 punktiem atrodas pozīciju zemāk – 7. vietā.