Gudļevskis atvaira 31 metienu, “Pinguins” trešā uzvara pēc kārtas

Šovakar Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Fištaunas “Pinguins” ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) viesos uzvarēja Augsburgas “Panther” vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Jere Karjalainens atklāja mača rezultātu, izvirzot vadībā mājiniekus. Filips Bruggisers 19. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Bruggisers jau deva priekšrocību “Pinguins” vienībai, bet vien 61 sekundi vēlāk Skailers Makenzijs dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kristians Vejse ieraidīja ripu tukšos “Panther” vārtos un pielika punktu spēlei.

Kristers Gudļevskis šajā mačā atvairīja 31 no 32 “Panther” metieniem, bet Deniss Endrass pirms nomaiņas tika galā ar 16 no 19 “Pinguins” raidījumiem. Markuss Kellers apstādināja visus 11 atlikušos metienus.

Gudļevskis šosezon sešās spēlēs atvairījis 90,1% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,08 ripas.

“Pinguins” uzvarējuši trīs spēles pēc kārtas un ar 12 punktiem astoņās cīņās ierindojas astotajā vietā DEL.

Nākamais mačs Gudļevska klubam paredzēts 8. oktobrī mājās plkst. 16:15 pret Ķelnes “Haie” vienību.