Gudļevskis atvaira 27 metienus un atgriež Brēmerhāfeni tabulas virsotnē

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar Nirnbergas “Ice Tigers”.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs. Abas komandas šosezon aizvadījušas četras savstarpējās spēles un uzvaras ir dalītas uz pusēm.

Aizvadītajā mačā pirmajā periodā abas komandas guva pa diviem vārtiem un laukumu atstāja pie neizšķirta rezultāta 2:2, bet otrajā trešdaļā mājinieki panāca 3:2. Mača noslēdzošajā periodā mājinieki guva vēl divus vārtus un svinēja uzvaru ar 5:2.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 27 pretinieku metienus jeb 93,10 %.

Līdz ar uzvaru Brēmerhāfenes klubs ar 83 punktiem atgriezās tabulas pirmajā vietā, jo zaudējumu šovakar piedzīvoja sīvākie konkurenti Berlīnes “Eisbaren”.