Gudļevskis atspēlējas no 0:2 un izcīna pirmo uzvaru finālā

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: Eibner/Imago Images/Scanpix

Vācijas hokeja līgā (DEL) šovakar tika aizvadīta finālsēriias pirmā spēle, kurā latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā tikās ar Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs, finālsērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

Jau pirmā perioda pašā sākumā Berlīnes klubs atklāja rezultātu, bet dažas minūtes vēlāk panāca 2:0. Laukuma saimnieki pusotras minūtes laikā spēja atspēlēties, panākdami 2:2.

Otrās trešdaļas vidū laukumā saimnieki jau izvirzījās vadībā ar 3:2, bet pēc neilga laika guva arī ceturtos vārtus, kas mačā bija pēdējie.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 34 pretinieku metienus jeb 94,44 %.

Sērijas otrā spēle 19. aprīlī norisināsies Berlīnē.

Atgādināsim, ka pusfinālā “Fischtown Pinguins” ar 4-1 pārspēja pērnās sezonas čempionus Minhenes “Red Bull”, savukārt Berlīnes klubs ar 4-1 bija pārāks par Štraubingas “Tigers” hokejistiem.