Gudļevskis atspēlējas no 0:2 un izcīna pirmo uzvaru finālā

Vācijas hokeja līgā (DEL) šovakar tika aizvadīta finālsēriias pirmā spēle, kurā latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā tikās ar Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs, finālsērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

Jau pirmā perioda pašā sākumā Berlīnes klubs atklāja rezultātu, bet dažas minūtes vēlāk panāca 2:0. Laukuma saimnieki pusotras minūtes laikā spēja atspēlēties, panākdami 2:2.

Otrās trešdaļas vidū laukumā saimnieki jau izvirzījās vadībā ar 3:2, bet pēc neilga laika guva arī ceturtos vārtus, kas mačā bija pēdējie.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 34 pretinieku metienus jeb 94,44 %.

Sērijas otrā spēle 19. aprīlī norisināsies Berlīnē.

Atgādināsim, ka pusfinālā “Fischtown Pinguins” ar 4-1 pārspēja pērnās sezonas čempionus Minhenes “Red Bull”, savukārt Berlīnes klubs ar 4-1 bija pārāks par Štraubingas “Tigers” hokejistiem.