Gudļevskis atnes sauso uzvaru pret Frankfurti (VIDEO)

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar Frankfurtes “Lowen” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas 4. minūtē Jans Urbas vairākumā atklāja rezultātu. 6. minūtē Žiga Jegličs panāca 2:0, bet trešā perioda 6. minūtē Markuss Vikingstads guva trešos vārtus.

Gudļevskis aizvadītajā mačā bija pamatvārtsargs un atvairīja visus 18 Frankfurtes hokejistu metienus.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 21 punktu desmit spēlēs ieņem trešo vietu, bet līderi ar 24 punktiem ir Ingolštates hokejisti.

Nākamo spēli Brēmerhāfenes komanda aizvadīs šo svētdien, izbraukumā tiekoties ar Ingolštates klubu.