Gudļevskis atgriežas vārtos ar sauso uzvaru

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā piedalījās latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar Štraubingas “Tigers” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Pirmā perioda 3. minūtē slovēnis Jans Urbas atklāja rezultātu, bet otrā perioda 15. minūtē cits slovēnis Miha Verličs panāca 2:0.

Spēles trešās trešdaļas izskaņā laukuma saimnieki guva trešos vārtus, kad precīzs bija Ross Mauermans.

Gudļevskim šī bija pirmā spēle šosezon DEL čempionātā, bet iepriekšējās abās vārtus sargāja Maksimilians Francrebs. Gudļevskis šovakar atvairīja visus 32 pretinieku metienus.

Nākamo spēli Brēmerhāfenes komanda aizvadīs 29. septembrī, kad savā laukumā tiksies ar Manheimas “Adler”.

Atgādināsim, ka aizvadītajā sezonā Brēmerhāfenes klubs sasniedza finālu, kurā sērijā ar 1-4 piekāpās Berlīnes “Eisbaren”.