Gudļevskim vēl viena sausā spēle, Krastenbergs un Marenis rezultatīvi

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis šovakar aizvadīja sauso spēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan), bet uzbrucēji Renārs Krastenbergs un Rihards Marenis izcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

Latviešu pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo” mājās ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Mareņa bijušo klubu ”Vita Hasten”.

Gudļevskis atvairīja visus 14 pretinieku hokejistu izpildītos metienus un palika nepārspēts. Latviešu vārtsargam šis bija jau trešais sausais mačs sezonā.

Marenis otrās trešdaļas izskaņā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas trešos vārtus. Latvijas izlases hokejists 14 mačos šosezon ir nopelnījis astoņus (3+5) punktus. Marenis izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī Renārs Krastenbergs, kurš, gūstot vārtus un izdarot rezultatīvu piespēli, palīdzēja “Sodertalje” savā laukumā ar 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) sagraut ”Vasteras”.

Krastenbergs 52. minūtē iemeta komandas ceturtos vārtus, bet pamatlaika izskaņā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja ”Sodertalje” pēdējā vārtu guvumā. Latvijas izlases uzbrucējam šis bija pirmais precīzais metiens sezonā. Krastenbergs šosezon 14 spēlēs ir sakrājis septiņus (1+6) punktus.

Latviešu uzbrucējs sešas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, zaudēja abos iemetienos, kuros piedalījās, un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr neveiksmi cieta uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsālas ”Almtuna”, kas viesos ar 2:5 (0:1, 1:2, 1:2) piekāpās ”Mora”.

Golovkovs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan