Gudļevskim rezultatīva piespēle pret līgas līderiem

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes komanda izbraukumā tikās ar tabulas līdervienību ERC “Ingolstadt” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 2:0, bet otrajā viesi guva divus atbildes vārtus, panākot 2:2. Perioda pēdējā minūtē mājinieki guva trešos vārtus (3:2).

Trešās trešdaļas 4. minūtē Ingolštates komanda panāca 4:2, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Gudļevskis aizvadītajā mačā bija pamatvārtsargs un atvairīja 24 no 28 pretinieku metieniem. Otrajā periodā Gudļevskis atdeva rezultatīvu piespēli komandas otro vārtu guvumā.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes komanda ar 21 punktu ieņem trešo vietu, bet līderi ar 27 punktiem ir Ingolštates kluba hokejisti.

Nākamo spēli “Fischtown Pinguins” aizvadīs 25. oktobrī, kad savā laukumā tiksies ar Ķelnes “Haie” klubu.