Gudļevskim pārtrūkst fantastiskā uzvaru sērija, Golovkovam lielisks sniegums

Latviešu vārtsargam Kristeram Gudļevskim šovakar neizdevās izcīnīt 17. uzvaru pēc kārtas Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Tikmēr Latvijas izlases uzbrucējs Georgs Golovkovs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm komandas panākumā.

Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo” mājās ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2), ielaižot divas ripas tukšā cietoksnī, atzina vicelīderes ”Bjorkloven” pārākumu un piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās. ”Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka ”MoDo”, nespēlējot Gudļevskim, vakar pārtrūka 16 uzvaru sērija.

Latvijas izlases vārtsargs šovakar pēc viena mača pārtraukuma atgriezās laukumā. Gudļevskis šoreiz atvairīja 26 no 28 (92,86%) pretinieku metieniem.

Pateicoties Georga Golovkova divām rezultatīvajām piespēlēm, Upsālas ”Almtuna”, spēlējot savu tribīņu priekšā, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) apspēlēja ”Vasteras IK”.

Golovkovs laukumā pavadīja 16 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 30 spēlēs ir sakrājis 17 (6+11) punktus.

Tikmēr ”Sodertalje”, spēlējot bez uzbrucēja Renāra Krastenberga, viesos ar 6:2 (0:0, 5:1, 1:1) sakāva ”BIK Karlskoga”.

Krastenbergs 27 mačos ir ticies pie desmit (2+8) punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan