Gudļevskim gandrīz perfekta spēle pret līgas līderiem no Berlīnes

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar līgas līdervienību Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru ar rezultātu 5:1 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs, bet Gudļevskis vienīgo reizi tika pārspēts otrajā periodā. Abas komandas šosezon tikās trešo reizi, bet pirms mača bilance bija 1-1.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja mājinieku kluba spēlētājs Kristiāns Veise, bet otrā perioda vidusdaļā Kolts Konrads un vēlreiz Veise panāca jau 3:0 par labu laukuma saimniekiem. Perioda izskaņā Tobiass Eders Berlīnes klubā guva pirmos vārtus, un pēc spēlētām 40 minūtēm Brēmerhāfenes klubs bija vadībā ar 3:1.

Trešajā trešdaļā Fēlikss Šīls panāca 4:1, bet neilgi pirms trešdaļas beigām Ross Mauermans pretuzbrukumā skaistā veidā guva piektos vārtus.

Gudļevskis aizvadītajā spēlē atvairīja 34 metienus jeb 97,14 %.

Līdz ar uzvaru Brēmerhāfenes klubs tabulā ar 75 punktiem ieņem pirmo vietu, bet Berlīnes komanda tika novirzīta uz otro vietu.