Gudļevska vārti pārbaudes spēlē paliek neiekaroti

Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Fištaunas “Pinguins” šodien pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pieveica Krēfeldes “Pinguine” vienību.

Gudļevska klubs vadībā izvirzījās jau pirmā perioda trešajā minūtē, kad mača rezultātu atklāja uzbrucējs Kristians Vejse.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Miha Verličs dubultoja Fištaunas kluba pārsvaru, ko arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

“Pinguins” vienībai šī bija otrā pārbaudes spēle sagatavošanās ciklā pirms regulārās sezonas.

Pirmajā mačā Gudļevska klubs vakardien ar rezultātu 4:1 pieveica Slovākijas Ekstralīgas komandu Bratislavas “Slovan”. Latvijas izlases vārtsargs vakar atradās rezervē.

Regulāro sezonu “Pinguins” sāks 15. septembrī plkst. 20:30 ar maču pret Štraubingas “Tigers”.