Gudļevska “Pinguins” gūst trīs vārtus spēles sākumā un nonāk uzvaras attālumā no DEL fināla

Šovakar Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfināla kārtas otrajā spēlē Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (3:1, 0:1, 0:0) pieveica Minhenes “Red Bull” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja Ross Mauermans, piektajā minūtē Kristians Vejse realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru, bet 66 sekundes vēlāk Jans Urbass vairākumā panāca 3:0 “Fischtown Pinguins” labā.

Desmitajā minūtē Jonatons Blūms vienus vārtus atguva, taču otrās trešdaļas astotajā minūtē Kriss DeSūsa samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Atlikušajā spēles daļā Brēmerhāfenes komanda veiksmīgi spēlēja aizsardzībā un Gudļevskis nosargāja savus vārtus neieņemtus, “Fischtown Pinguins” izcīnot uzvaru.

Gudļevskis šajā mačā tika galā ar 21 no 23 “Red Bull” metieniem, bet Matiass Nīderbergers atvairīja 18 no 21 “Fischtown Pinguins” raidījuma.

Regulārajā sezonā Gudļevskis 45 spēlēs izcīnīja 31 uzvaru, no kurām divas “sausā”. Kopumā latvietis atvairīja 91,4% metienu, ielaižot vidēji 2,09 ripas spēlē.

Astoņos Play-off mačos latvietis izcīnījis septiņas uzvaras, ticis galā ar 91,2% metienu un ielaidis 2,00 ripas.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir 3-1 Gudļevska komandas labā. Nākamo maču abas komandas aizvadīs Brēmerhāfenē 9. aprīlī plkst. 20:30.